Spoštovani starši!

V torek, 20 3. 2018 ob 17. uri, vas vljudno vabimo na predavanje z naslovom

Ustrezno odzivanje na izzive sodobne vzgoje,

ki ga bo izvedla ga. Sabina Dogenik, socialna pedagoginja Posvetovalnice za učence in starše Novo mesto.

Tu je kratek povzetek predavanja:

 »Sodobni  čas je čas iskanja ugodnosti in užitka. Se sodobni otroci še zmorejo potruditi ali jim vse le »prileti v naročje«? Kakšne so lahko posledice, če otrok ne pridobi dovolj izkušenj, za katere se je vredno vložiti trud? Kako ravnati ob poplavi informacij in vsiljenosti sodobnih elektronskih naprav? Kako lahko skupaj preživimo popoldan, da bomo otroku pomagali razvijati celostno osebnost, ki zaupa vase in odhaja v svet okrepljen in močan?«

Predavanje bo potekalo v dvorani krajevne skupnosti.

Danijela Radjen