Teden od ponedeljka, 2. 10. do 6. 10. smo skrbno načrtovali in popestrili s številnimi dejavnostmi.
Učenci prvega razreda smo se družili z učenci vrtca. Izvedli smo slikovno branje in poudarili pomen skupnega branja ter medvrstniškega sodelovanja.
Učenci podaljšanega bivanja smo na obisk povabili knjižničarko Andrejo iz knjižnice Brežic. Predstavila nam je dela Bine Štampe Žmavc. Iskali smo rešitve podanih ugank ter prisluhnili zanimivo predstavljeni pravljici.
S starši 1. razreda smo imeli delavnico na temo branja. Skupaj smo preživeli prijetno urico druženja. V popoldanskem času smo se odpravili na sprehod ob potoku Gabernica ter se sprostili v naravi. Učenci 3., 4. in 5. razreda podaljšanega bivanja so pripravili kviz za učence 1. in 2. razreda.

Zapisali: Melita Ogorevc in Rozika Vodopivec