ŠOLSKE POTREBŠČINE ZA ŠOLSKO LETO 2022/23

Spoštovani starši in učenci!

Na šoli imamo že vrsto let učbeniški sklad. Vsi učenci dobijo v začetku šolskega leta učbenike, ki jih potrebujejo pri svojem šolskem delu. Delovanje US določa Pravilnik o upravljanju učbeniških skladov.

Učbeniki so učencem v izposojo dani brezplačno, saj stroške krije MIZŠ.

Učenci 1., 2. in 3. razreda dobijo v šoli brezplačno še učno gradivo oz. delovne zvezke. Torej starši kupite samo ostale potrebščine.

Delovne zvezke in potrebščine  za učence od 4. do 9. razreda kupite v knjigarnah ali preko spleta. Za pravilnost podatkov na naročilnicah zunanjih ponudnikov ne odgovarjamo. Nakup delovnih zvezkov in potrebščin je neodvisen od šole in ga opravite vsak samostojno na podlagi ponudnika, ki je vam najugodnejši.

Pripravili smo vam seznam gradiv (potrebščin), ki jih bo vaš otrok potreboval v naslednjem šolskem letu 2022/23

1. razred

2. razred

3. razred

4. razred

5. razred

6. razred

7. razred

8. razred

9. razred

 

Posredujemo vam tudi povezavo za spletno naročanje na KOPIJA NOVA Kopija nova

 

Lepe počitnice in se vidimo v novem šolskem letu.

OŠ Globoko

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost