SIMBIOZA GIBA – MEDGENERACIJSKI POHOD

OŠ Globoko že več let sodeluje v nacionalnem projektu Simbioza giba. V torek, 16. 10., smo se zbrali na šolskem igrišču, učenci od prvega do šestega razreda, učiteljice, starši, veliko babic in dedkov. Prisluhnili smo pozdravu gospe ravnateljice Rozike Vodopivec, se ogreli z učiteljico Dragano, nato pa krenili na pot. Učenci prvega in drugega razreda smo si za cilj izbrali lovski dom na Piršenbregu, ostali pa pot proti Bukošku. Z lahkoto smo vsi premagali pot, uživali v klepetu, opazovali naravo, na koncu pa se okrepčali in še družili na šolskem igrišču. Veseli, da se nas je toliko zbralo, smo si zaželeli lep dan še naprej, hkrati pa se že veselimo naslednjega skupnega druženja. Čestitke vsem udeležencem pohoda, še posebej babicam in dedkom, ki so si vzeli čas za skupen pohod in druženje.

    

Alenka Cizel, OŠ Globoko