Spoštovani,

spodaj vam posredujem razpis za vpis v glasbeno šolo v naslednjem šolskem letu. Podčrtane besedne zveze vas bodo s klikom usmerile na spletno stran Glasbene šole Brežice. Tudi prijava v Glasbeno pripravnico za prvošolčke se nahaja v priponki Prijavnica.

Razpis za vpis za šolsko leto 2020/2021

Spoštovani, obveščamo vas, da je Glasbena šola Brežice objavila razpis za vpis novih učencev za šolsko leto 2020/2021. Vse zainteresirane prosimo, da izpolnite e-prijavnico na osnovi katere boste obveščeni o datumu sprejemnega preizkusa.

Za vse ostale informacije smo vam na voljo na telefonsko številko (07) 499 10 50 ali 040 216 171. Vabimo vas, da si na naši spletni strani ogledate videospot GŠ Brežice, ki je bil posnet na daljavo in pogovorno oddajo.