“Ekipa OŠ Globoko – 1. MESTO v Sloveniji 😀💪💪💪 – FINALNO DRŽAVNO PRVENSTVO v BADMINTONU ekipno v Medvodah 👍👍👍” …

 

V sredo, 10.4. 2019, je v Športni dvorani v Medvodah potekalo Ekipno državno prvenstvo za osnovne šole (ločeno licencirani in nelicencirani) ter Ekipno državno prvenstvo za srednje šole. Udeležba je bila rekordna, saj je nastopilo kar 20 ekip pri OŠ nelicencirani, 11 ekip pri OŠ licencirani ter 4 ekipe pri SŠ.

Pri nelicencirani osnovnih šolah Slovenije smo zmagali mi – OŠ Globoko (Aljaž Kelhar, Maj Vrstovšek, Sara Keržan, Patricija Kostevc). V finalu smo premagali OŠ Preserje pri Radomljah s 3:2. Tretje mesto pa je osvojila OŠ Žužemberk.

V Globokem pa nas je pričakal topel sprejem naših zaposlenih.

Čestitke našim učencem ob vrhunski uvrstitvi in lep športni pozdrav, učitelj Bojan Hotko

Več informacij tudi na spletni strani BADMINTONSKE ZVEZE SLOVENIJE in slike s tekmovanja v galeriji –