Spoštovani starši, dragi učenci!

Počitnice se počasi iztekajo in pripravljamo se na novo šolsko leto polni novih pričakovanj, vedoželjnosti in zagona.

Prvi šolski dan bo torej ponedeljek, 2. septembra 2019, s pričetkom ob 7.30 uri. 1. ura bo potekala v dvorani Prosvetnega doma Globoko. Nato bodo učenci z razredniki stopili v matične učilnice.

Prosimo, da učenci od 1. do 5. razreda prinesejo vse šolske potrebščine s seboj, ker boste skupaj z razredničarko vse pregledali in nekaj potrebščin pustili tudi v šoli.

Od 4.  šolske ure dalje bo  za učence od 6. do 9. razreda pouk potekal po ponedeljkovem urniku navedenem spodaj in prosimo, da imate potrebščine s seboj:

URA/RAZRED 4. ura 5. ura 6. ura
6. razred MAT NŠP NAR
7. razred GEO GUM GUM
8. razred GUM TJA ŠZZ
9. razred KEM MAT ZGO

Starši in učenci 1. razreda boste skupaj preživeli v učilnici 1. razreda.

Podaljšano bivanje bo v ponedeljek potekalo po ustaljenem urniku.

Veselimo se ponovnega srečanja z vami!

Prijeten pozdrav                                                                                                            Kolektiv OŠ Globoko