Spoštovani!

S 3. 6. 2020 bodo v šolskih klopeh vsi učenci OŠ Globoko

V šoli bomo še naprej delovali v skladu s priporočili Nacionalnega inštituta za javno zdravje (klik) in priporočili Zavoda RS za šolstvo za prehod iz izobraževanja na daljavo v izobraževanje v osnovni šoli.

Do konca šolskega leta bomo morali pridobiti še nekaj vaših soglasij, s katerimi oblikujemo novo šolsko leto, zato vas vnaprej prosimo za sodelovanje in razumevanje ob nadaljnjem prejemanju elektronske pošte oziroma papirnatih obrazcev s strani razredničark vaših otrok.

Veselimo se, da se bo šolsko leto zaključilo s skupnim druženjem in da bomo vsaj v zadnjem mesecu ponovno začutili pristni šolski utrip, pa čeprav z rahlimi spremembami, ki pa so zgolj zaščitne narave za preprečitev morebitnega ponovnega zaprtja.

Želim vam vse dobro.

Šolska svetovalna služba

Danijela Radjen