Spoštovani!

Tudi na Osnovni šoli Globoko in Vrtcu pri šoli smo se odločili, da skupaj z ZPMS in Rotary klubom Slovenije sodelujemo v vseslovenski akciji »Halo, si za to?«

Akcija ima ekološki in humanitarni namen, saj gre za zbiranje izrabljenih mobilnikov, ki jih bodo prodali in denar namenili za različne projekte za otroke in mladostnike.

Akcija se je pričela 21. marca in bo trajala do 22. aprila tega leta.

Če imate doma mobilni telefon, ki ga več ne potrebujete, ali pa polnilec za katerikoli telefon, ga prinesite v šolo. Mobilne telefone, polnilce in baterije za telefone zbiramo ločeno, zato vas prosimo, če lahko vsak predmet položite v svojo škatlo. Zaradi lažje organizacije, so škatle opremljene tudi s fotografijami. Škatle se nahajajo v srednjem hodniku pred likovno učilnico.

Že v naprej se vam zahvaljujemo za sodelovanje!

OŠ Globoko logoZveza prijateljevRotary